Skočiť na hlavný obsah

Zajistíme kompletní prověření Vašeho webu. V našem týmu máme specialisty na dílčí aspekty správného fungování stránek - od vývojářů až po SEO specialisty. Najdeme problémy, jejich příčiny a navrhneme optimální řešení.

Audity frontendu a backendu webu

Nejčastěji se setkáváme s řešením zobrazení stránek na mobilních zařízeních. Různé verze Androidu či iOS a různé velikosti zobrazení mohou být vyobrazeny chybně a kazit tak dojem z webu. Mnohdy o konkrétních potížích ani sám provozovatel webu neví, ale uživatele odrazují. My tyto problémy najdeme a nabídneme vám řešení responzivity.

Prověříme též validitu html kódu, správné chování obrázků, základní SEO náležitosti, jako jsou robots.txt, sitemap.xml nebo nadpisy stránek. Upozorníme, co zlepšit, aby váš Drupal web fungoval, jak má, hezky vypadal a působil na uživatele příjemně.

Standardně dále provádíme:

  • Kontrolu, zda nejsou injektované kódy zavirované.
  • Kontrolu součinnosti modulů na míru s ostatními částmi webu – zda nezpůsobují problémy jinde.
  • Prověření aktuálnosti a správného nastavení contrib modulů či funkčnosti a hlavně vulnerability custom modulů.
  • Kontrolu použitelnosti modulů pro ostatní vývojáře – upravíme je tak, aby na nich mohl bez omezení pracovat i někdo jiný než ten, kdo je na web přidal.

SEO audit webu na Drupalu

Váš web něco zásadně brzdí, ale vy nevíte co. Pod tímto může být podepsána spousta věcí. Mohou se na tom podílet automaticky vytvářené URL adresy v nesprávném tvaru, odkazy vedoucí na neexistující stránky, struktura nadpisů, zápisy v zaplevelených katalozích… možností je mnoho a je pochopitelné, že je téměř nemožné všechny ohlídat. Na základě našeho SEO auditu zjistíte, jak postupovat.

Základ správné optimalizace zdaleka nejsou jen vysoké pozice ve vyhledávačích. Nejde o to dostat na web co nejvíce lidí, ale především ty správné, kteří na stránkách vydrží a provedou požadovanou akci. To vše zajistí náš tým díky specializovaným nástrojům a dlouholetým zkušenostem. Zjistí problémy s podobou URL adres, zpětnými odkazy, provázaností webu, klíčovými slovy, duplicitním obsahem, podobou metadat, nástroji technické optimalizace a dalšími aspekty široké škály optimalizace webu pro vyhledávače.

Audit webové přístupnosti

Zákon 64/2008 určuje konkrétní náležitosti, které musí splňovat weby některých státních institucí. Musí například umožnit dostupnost informací i pro uživatele se zrakovým postižením. Rozpoznáme, které zákonem vymezené funkce chybí nebo nepracují správně, a zajistíme, aby stránky splňovaly vše potřebné.

Chcem vedieť viac o Drupalu!