Přejít k hlavnímu obsahu

Programátoři milují Drupalpro svou modulárnost. A nejsou jediní – na své si v něm přijdou i redaktoři, kterým vychází náramně vstříc po SEO stránce. Drupal udělá pro publikovaný obsah maximum, aby ho snadno milovali i Google a Seznam.

Proč vůbec řešit SEO?

SEO pomáhá obsah na webu optimalizovat, aby byl vidět na internetu a plnil konverzní cíle. Řeší také technické zázemí webu. Nulový obsah a špatný technický základ dnes ve světle 21. století na internetu znamená – že si moc u vyhledávačů nekopnete.

Hledat dnes SEO specialistu, který problematice nejen rozumí, ale zároveň převádí účinně myšlenky do praxe, to je jako hledat jehlu v kupce sena.

Pokud navíc neví nic o systému, do něhož se bude obsah ve finále „sypat“, nemůže počítat s nejrůznějšími vychytanýmimoduly. My však rozumíme obojímu a nebojíme se tuto kombinaci vědomostí a dovedností využít na plné obrátky.

5 bodů, kterými Drupal usnadňuje SEO úkony

  • Na Drupalu snadno publikujete obsah, který plně odpovídá vašim představám.
  • Ohromné množství responzivních šablon. Takže i základní zázemí pro SEO na poli mobilního vyhledávání.
  • Dalšími skvělými vlastnostmi je jednoduché přidání meta dat a popisků optimalizující fotky proobrázkové vyhledávání.
  • Vytváření redirectů, které zvládne každý i s nulovou znalostí problematiky. Systém je v tomto velmi intuitivní a příjemný.
  • A další technické SEO choutky jako např. úprava robots.txt nebo sitemap.xml? Drupal je i v tomto poměrně instinktivní.

Potřebuejete vylepšit SEO na Drupalu?

Chci vědět víc o Drupalu!