Přejít k hlavnímu obsahu

Staráme se o webové prezentace, portály a aplikace běžící na Drupalu rozdílných klientů. Výhodou Drupalu je systémová stabilita a významná možnost rozvoje projektu na míru. V tomto ohledu vám můžeme nabídnout kompletní zastřešení technického a vývojářského backgroundu v domluveném časovém měsíčním rozsahu. Správu můžete mít u nás dvojí:

  • 1. běžnou správu webu, kdy se postaráme o pravidelný update drupalového jádra, nasazených modulů a monitoring. Hlídáme bezpečnostní a kritické aktualizace pro optimální funkčnost.
     
  • 2. programátorskou správu, kdy implementujeme vaše požadavky na web a sami navrhujeme nová vylepšení, protože sledujeme aktuální trendy ve světě.

Staráme se o vás a naše reference potvrzují, že to funguje. V portfoliu našich správ naleznete jak starší, již nepodporované verze Drupalu (4, 5, 6), ale i stále velmi oblíbený Drupal 7 , nebo nejnovější weby na verzi 8.

Jsme také v bezprostředním kontaktu s oficiální komunitou; dokážeme vysledovat a doporučit nové přínosné moduly. Navíc máme odbornostní přesah do SEO problematiky; pomůžeme dostat na váš web relevantní návštěvníky. Jsme tu pro vás.