Přejít k hlavnímu obsahu

Zajistíme kompletní prověření Vašeho webu. V našem týmu máme specialisty na dílčí aspekty správného fungování stránek od vývojářů až po SEO specialisty. Najdeme problémy, jejich příčiny a navrhneme optimální řešení.

Audity frontendu a backendu webu

Nejčastěji se setkáváme se zobrazením stránek na mobilních zařízeních. Různé verze Androidu a iOS a různé velikosti zobrazení se mohou zobrazovat chybně a kazit tak dojem z webu. Mnohdy o konkrétních potížích ani sám provozovatel webu neví, ale uživatele odrazují. My tyto problémy najdeme a nabídneme vám řešení responzivity.

Prověříme též validitu html kódu, správné chování obrázků, základní SEO náležitosti jako robots, sitemapy nebo nadpisy stránek. Upozorníme, co zlepšit, aby váš Drupal web fungoval, jak má, hezky vypadal a působil na uživatele příjemně.

Standardně dále provádíme:

  • - Kontrolu, zda nejsou injektované kódy zavirované.
  • - Kontrolu součinnosti modulů na míru s ostatními částmi webu – zda nezpůsobují problémy jinde.
  • - Prověření aktuálnosti a správného nastavení contrib modulů či funkčnosti a hlavně vulnerability custom modulů.
  • - Kontrolu použitelnosti modulů pro další vývojáře – upravíme je tak, aby na nich mohl bez omezení pracovat i někdo jiný než ten, kdo je na web přidal.

SEO audit webu na Drupalu

Váš web něco zásadně brzdí a vy nevíte co. Na tom se může podepsat spousta věcí. Mohou se na tom podílet automaticky vytvářené URL adresy v nesprávném tvaru, odkazy vedoucí na neexistující stránky, struktura nadpisů, zápisy v zaplevelených katalozích… možností je moc a chápeme, že nemáte čas je ohlídat. Z našeho SEO auditu zjistíte, jak na to.

Základ správné optimalizace zdaleka nejsou jen vysoké pozice ve vyhledávačích. Nejde o to dostat na web co nejvíce lidí, ale především ty správné, kteří na stránkách vydrží a provedou požadovanou akci. Náš tým to díky specializovaným nástrojům a dlouholetým zkušenostem ohlídá. Zjistí problémy s podobou URL adres, zpětnými odkazy, provázaností webu, klíčovými slovy, duplicitním obsahem, podobou metadat, nástroji technické optimalizace a dalšími aspekty široké škály optimalizace webu pro vyhledávače.

Audit webové přístupnosti

Zákon 64/2008 určuje konkrétní náležitosti, které musí splňovat weby některých státních institucí. Musí například umožnit dostupnost informací i pro uživatele se zrakovým postižením. Rozpoznáme, které zákonem vymezené funkce chybí nebo nepracují správně a zajistíme, aby stránky splňovaly vše potřebné.

Chcete audit Drupal webu?

Chci vědět víc o Drupalu!

Chci vědět víc o Drupalu!