Přejít k hlavnímu obsahu
Ikona tabule

Migrace starší verze Drupalu na Drupal 8

Klienti se na náš často obracejí s verzí Drupalu 4.7 a ptají se, co s tím. My odpovídáme - migrovat, a to nejdříve na Drupal 5, poté na Drupal 6 a poté teprve na Drupal 8. A tím se dostaváme k důležité otázce migrace ze starších verzí Drupalu (od verze 5 až 7) na D8. Migrace má dvě velké výhody.
Ikona tabule

Migrace z Wordpressu na Drupal

Volba WordPressu je dobrým řešením pro základním prezentační jednoduchý web, jenže co když máte do budoucna s webem větší plány? Napojení na internetový obchod, fórum apod., a na to už WordPress stačit nebude. Potřebujete flexibilnější a robustnější CMS systémové řešení jako nabízí Drupal.
Ikona tabule

Migrace z Joomly na Drupal

To, co vnímáme oproti Joomle jako velmi významnou výhodu, tak je aktivní ekosystém komunity Drupalu, který se zaměřuje na vývoj nových možností a vybrušování zabezpečovací složky.
Ikona tabule

Migrace z TYPO3 na Drupal

Plánujete přejít z TYPO3 na nejnovější verzi Drupalu? My vám s tím rádi pomůžeme a zkušeně pohlídáme migrační obsahový proces. Připadalo vám dosud, že máte vhodný systém pro webové stránky? Tak s Drupalem 8 získáte systémové možnosti o více než dva stupně impozantnější.