Přejít k hlavnímu obsahu

Věříme, že Drupal je tou správnou volbou a že ho ocení zejména velké portály a weby. A máme ho rádi. I díky tomu víme, jak celý web na Drupalu postavit, aby přinášel maximální přidanou hodnotu. Jsme tým mladých profesionálů, kteří se jeho implementací zabývají již řadu let – realizační proces jsme za tu dobu vyladili do nejmenších detailů. Není třeba dodávat víc - mluví za nás totiž činy.

Profesionalita

Každému novému webu, který na Drupalu stavíme, věnujeme maximální pozornost. Faktem je, že implementace nového redakčního systému není snadná záležitost. Proto klademe důraz na to, aby vždy proběhla co nejrychleji a přesně podle zadání. Drupal známe jako vlastní boty, proto dokážeme vymyslet to nejlepší řešení.

Zkušenost

Máme za sebou mnoho úspěšných projektů. Na Drupalu od nás běží web televize Prima, řešíme projekt pro Českou televizi a v současné době dokončujeme také implementaci pro web Českého rozhlasu. Z naší dílny pochází řada dalších webů, stejně tak jako i nové drupalovské moduly.

Nasazení

Drupal pro nás není jenom obyčejná práce – děláme ho rádi a s maximálním nasazením. Díky tomu jsme flexibilní, vymýšlíme řešení na míru a dokážeme se přizpůsobit nejrůznějším úskalím.

Řízení

Nepodceňujeme projektové řízení. Projekty vždy vedeme tak, aby byly dokončeny včas, ve vynikající kvalitě a v rámci dohodnutého rozpočtu. Naši klienti neztrácejí přehled ani během realizace, a to díky pravidelným reportům.