Projects

Máme rádi Drupal a šíříme naši lásku dál! Spolupracujeme s řadou velkých portálů, staráme se i o weby firem, médií a společností. Zkrátka – pokud potřebujete redakční systém, který je opensource a přitom opravdu dobrý, vyberte si Drupal. Troufáme si tvrdit, že pro tvorbu webových stránek je to v současnosti nejlepší možné řešení.

 • Jeden z našich nejnovějších projektů je zaměřen na eliminaci nevýhod stávajícího redakčního systému portálu Českého rozhlasu. Pomocí implementace Drupalu 7 se snažíme o snížení nákladů na údržbu systému, o zvýšení možností snadného rozšiřování portálu a o maximální uživatelskou přívětivost.

 • Během naší dlouholeté spolupráce jsme pro portál TV Prima připravili množství nových webů, implementovali řadu specifických modulů a především neustále řešili vysoké zabezpečení a stabilitu celého portálu. Zachování vysokého výkonu a rychlosti celého systému při enormní návštěvnosti portálu je jedním z důvodů, proč se portál TV Prima může řadit mezi největší Drupaly na světě.

 • Pro pražskou akciovou společnost KOH-I-NOOR jsme vytvořili komplexní webové řešení. Jednalo se o náš první šestijazyčný web. Veškeré kategorie produktů jsou kategorizovány do komplexní struktury, která je všemi jazyky plně provázána. Dále jsme si také na projektu vyzkoušeli spolupráci s externí službou virtuálních katalogů. Web Koh-i-noor běží na Drupalu 7.

 • Již řadu let se staráme o jedny z nejnavštěvovanějších zpravodajských IT serverů v Česku. CDR a Deep in IT jsou provázané zpravodajské IT servery, které na českém internetu působí už od roku 1998.

 • NOVUM je společnost, která na působí na trhu již více než 20 let. Při realizaci nového webu, který běží na Drupal 7, jsme řešili návrh velmi strukturovaných produktových řad. Výsledkem je intuitivní ovládání webu s pokrytím všech produktů. Na web využíváme několik služeb, díky čemuž máme k dispozici dynamické slideshow novinek i produktů, nebo např. zobrazování všech servisních středisek na mapě. Webové stránky mají i anglickou verzi.

 • Cestovinky.cz je moderní cestovatelský web, který využívá hlavní přednosti Drupalu 6. Jako každý správný internetový magazín, i Cestovinky.cz potřebovali pečlivě nastavit redakční a editační workflow, uživatelská oprávnění. Díky propracované kategorizaci článků se návštěvník vždy dostane na témata, která ho zajímají. Samozřejmostí je mediální sekce – fotogalerie a videogalerie.

 • BydlímeKvalitně.cz je internetový magazín, který píše o moderních trendech v bydlení. Pomohli jsme mu na svělto světa v roce 2010.

 • Amerika.cz nabízí informace, rady a tipy o cestování po Spojených státech. Drupal 7 byl vybrán jako nejvhodnější redakční systém. Portál kombinuje několik typů obsahů – od statických stránek přes novinky až po zájezdy a možnosti si pronajmout auta. Redaktoři pracují s propracovanou kategorizací článků, která návštěvníky intuitivně navádí k jejich zájmům.

 • REMAK a.s. je česká společnost zabývající se vzduchotechnikou. Působnost firmy dosahuje celosvětového měřítka, proto bylo naším cílem vytvořit moderní web s vícejazyčnou podporou.

 • Cukrářství Viktoria – eshop se zákusky běží na Drupalu. Ještě než si začnete zběsile objednávat luxusní dorty online, přečtěte si něco o tom, jak jsme stavěli tento eshop pro Cukrářství Viktoria. Klasický web na Drupalu má dnes už hodně firem, tvorba eshopu na Drupalu ale tak obvyklá není. S touto výzvou jsme se vypořádali a cukrářský eshop šlape jako hodinky.

 • Naším zadáním bylo vytvořit poutavý a přehledný design, klient si ale nepřál příliš zasahovat do stávající struktiury webu. Nejprve jsme proto navrhli wireframe, na základě kterého se pečlivě rozmyslelo rozmístění jednotlivých prvků a provázání všech podstránek.

 • Animo Bohemia s.r.o. je česká společnost specializující se na výrobu a montéže dveří a vstupních portálů.

 • Firma Touax je francouzská společnost s globální působností.