Přejít k hlavnímu obsahu

Aktuálně provádíme školení jen pro naše stálé klienty. 

Zasvětíme vás do Drupalu a předáme vám své dlouholeté znalosti. Připravili jsme pro vás konzultační školení, které bude přizpůsobeno vaší zkušenosti s tímto systémem.

Tady najdete informace k průběhu a organizaci našich školení. A také nabízíme školení na míru, kde se detailně zaměříme na vybranou oblast v rámci Drupalu, která vás bude speciálně zajímat.

Školení pro naše klienty jako začínající uživatele

Doporučujeme všem, kdo chtějí mít základní povědomí o funkcionalitách Drupalu a umět si na něm samostatně spravovat obsahové záležitosti.

Co můžeme probrat?

Školení/konzultace podle vašich požadavků

Maximálně se vám přizpůsobíme a připravíme jedinečné školení na vybrané téma pro potřebu vašich lidí z firmy. Víme, že každý web je unikátní, a proto je ideální, když vše probereme na vašem webu.

Co budeme od vás potřebovat

Sepište nám, co potřebujete u svého webu znát, a také to, co už znáte. V případě, že využíváte custom moduly (na míru) – budeme před školením potřebovat i vstupy do webu, aby se v něm náš školitel zorientoval.

Po přípravě školení vás webem provedeme, zaučíme vás v tom, co chcete umět, a je jedno zda na dálku přes telekonferenci či osobně.

Příprava návodu

V rámci našich konzultačních služeb vám nadstandardně nabídneme vypracování návodu na činnosti, které potřebujete. Cenově dle rozsahu pracnosti přípravy školení.

Společné organizační informace pro naše školení

  • Školení můžeme uspořádat jak v našich reprezentativních prostorech na Výtoni, tak se zastavit u vás ve firmě – záleží na domluvě. Můžeme se také spojit prostřednictvím videohovoru.
  • Časově počítejte, že školení s námi absolvujete na míru podle požadovaných bodů ve školení. Obvykle bývá pravidlem, že minimálně stejný čas je třeba na přípravu školení.
  • Pracujeme podle hodinové sazby a cena školení se odvíjí od jeho pracnosti a délky.