Přejít k hlavnímu obsahu
Ikona tabule

Landing Pages na Drupalu

Drupal umí jednodušepoužít na každé stránce jiné specifické modulya tím usnadnit na cílové stránce konverzi. Častým nešvarem tzv. landing pages (cílových stránek pro např. PPC kampaně) je přemíra možností, co na dané stránce dělat, a to z prostého důvodu – cílová stránka je vytvořena na úplně stejné šabloně, jako celý web.
Ikona tabule

ERP a CRM na Drupalu

Hledáte ERPpro malé a začínající podniky? Zkuste Drupal, který lze libovolně upravit a modifikovat. Výhodou je možnosti využití jako off-line aplikace či rovnou webová aplikace s přístupem odkudkoli.
Ikona tabule

Bezpečnostní výhody Drupalu

Zabezpečení Drupalu je na vysoké úrovni. Naši velcí klienti jako Česká Televize a Český Rozhlas to 100% vědí – bezpečnost dat je pro ně alfou omegou. V zahraniční najdeme na 8 milionu stránek, které v základu běží na Drupal platformě. Jsou to například Tesla Motors, Bílý Dům, hudební stanice MTV, fan stránky Michaela Jacksona nebo NASA.
Ikona tabule

Audity Drupal webů

Prověříme stav webu ze všech stran. Zjistíme, zda není kód zavirovaný, co chybí správnému zobrazení stránek ve vyhledávačích, zda správně funguje responzivní design a mnoho dalšího. Navrhneme řešení zjištěných nedostatků. Zajistíme komplexní audit i dílčí audity SEO, frontendu backendu nebo zákonem dané webové přístupnosti.