Přejít k hlavnímu obsahu

ERP na Drupalu

Hledáte ERP pro malé a začínající podniky? Zkuste Drupal, který lze libovolně upravit a modifikovat. Nabízí jednak řešení v podobě off-line aplikace, jednak v podobě webové aplikace s přístupem odkudkoli.

Problémem není ani napojení externích prvků od různých čidel, přes čtečky, GPS či kamery. Výhodou je velká modularita a nízké náklady, možnost upravit frontend či backend dle vašich představ či rovnou propojit do mobilní verze. Drupal je výraznou pomocí na dlouhá léta dopředu.

Díky jeho pružnosti, kterou v kombinaci s mnoholetými programátorskými zkušenostmi lze vybrousit až do podoby unikátních systémových „diamantů“, jako jsou např. CRM systémy na míru, vlastní intranet nebo celý balík jménem ERP.

Při práci využíváme a implementujeme oficiálně vyvíjené moduly pro chod systému. V případě, že pro váš požadavek modul neexistuje, doplníme jej našimi vlastními, abychom dosáhli robustního, ale i zároveň user friendly systému na míru.

CRM na Drupalu

Drupal dovede efektivně implementovat různé CRM moduly vyvíjené oficiální komunitou, případně vše propojit s vaším externím systémem CRM. Díky tomu lze kombinovat výhody Drupalu z pohledu správy webu a interakcí se zákazníky.

Vyhnete se tak například tomu, že jednoho klienta bude kontaktovat najednou více lidí z vašeho týmu, jelikož přímo v administračním rozhraní máte úplný přehled o tom, co se děje.