Přejít k hlavnímu obsahu

ERP na drupalu

Hledáte ERPpro malé a začínající podniky? Zkuste Drupal, který lze libovolně upravit a modifikovat. Výhodou je možnosti využití jako off-line aplikace či rovnou webová aplikace s přístupem odkudkoli.

Není problém napojení externích prvků od různých čidel, přes čtečky, GPS či kamery. Výhodou je velká modularita a nízké nákladya možnost upravit frontend či backend dle vašich představ či rovnou propojit do mobilní verze. Drupal je výraznou pomocí na dlouhá léta dopředu.

Je to díky jehopružnosti, která v kombinaci s mnoholetými programátorskými zkušenostmi se dá vybrousit až podoby unikátních systémových „diamantů“ jako např. CRM systémy na míru, vlastní intranet nebo celý balík jménem ERP.

Při práci využijeme a implementujeme oficiálně vyvíjené modulypro chod systému, či pokud pro váš požadavek modul neexistuje, doplníme ho našimi vlastními, abychom dosáhli robustního, ale i zároveň user friendly systému na míru.

CRM na drupalu

Drupal dovede efektivně implementovat různé CRM - oficiální komunitou vyvíjené - moduly, nebo vše propojits vaším externím systémem CRM. Díky tomu lze kombinovat výhody Drupaluz pohledu správy webu a interakce se zákazníky.

Vyhnete se tak například tomu, že jednoho klienta bude kontaktovat najednou více lidí z vašeho týmu, jelikož přímo v administračním rozhraní máte úplný přehledo tom, co se děje.

Chcete ERP řešení na Drupalu?

Chci vědět víc o Drupalu!

Chci vědět víc o Drupalu!