Děláme Drupal

Kdo jsme a co děláme?

Máme rádi Drupal. A hrozně rádi na něm stavíme weby pro firmy i velká média! Zkušeností máme hodně: máme za sebou práci na webu Primy nebo Českého rozhlasu. Drupal je skvělý v tom, že je možné ho nastavit na míru každému požadavku. Právě díky tomu dokáže Drupal vyřešit problémy s hloupými CMS, ať už jde o náklady na správu systému, SEO nebo uživatelskou přívětivost.

  • Máme zkušenosti i nadšení
    Drupalem žijeme, hltáme všechny nové možnosti vývoje a sami se na jeho rozvoji podílíme. Náš tým má za sebou řadu opravdu velkých projektů, při kterých jsme se dokázali postarat nejen o samotné „programování“, ale i o spolehlivé projektové vedení a zajištění maximální efektivity všech navržených řešení.

  • Dodržujeme termíny a ctíme zadání
    Nemáme rádi výmluvy a vyznáváme maximálně profesionální přístup. Každému projektu se věnujeme naplno, tvoříme s ohledem na přání a možnosti klienta a naším cílem je vždy dodat to nejlepší možné řešení ve stanoveném čase. Můžete se na nás spolehnout – Drupal známe jako vlastní boty.

  • Máme rádi svojí práci
    Znudění ajťáci do našeho týmu nesmí, pro nás Drupal není jenom obyčejná práce. Děláme Drupal rádi a rádi pro naše zákazníky vymýšlíme nové a nové způsoby, jak ho využít. Pracujeme s maximálním nasazením a i díky našemu zápalu dokážeme být skutečně flexibilní a v ledasčem vám vyjdeme vstříc.